Неділя, 28.02.2021, 10:40
Вітаю Вас, Відвідувач! | Реєстрація | Вхід

Кафедра
хірургії №1
з курсом ендоскопічної
та лазерної хірургії

ВНМУ ім.М.І.Пирогова

Виховна робота на кафедрі госпітальної хірургії

Основними напрямами виховної роботи кафедра вбачає наступні.

 

1.     Національно-патріотичний. Виховання у вітчизняних студентів почуттів патріотизму, поваги до Української держави, народу, його мови, традицій. Висвітлення досягнень вітчизняних медиків і науковців та їх внеску в розвиток світової медицини.

2.     Етико-деонтологічний. На кращих зразках вітчизняної та світової медичної науки і практики, ситуаційних прикладах з життя клініки і медичних закладів області виховувати у майбутніх медиків почуття гуманізму, самопожертви, відповідального ставлення до навчання і лікарської діяльності. Виробляти вміння довірливого спілкування з пацієнтами, їх родичами, роз’яснювати правила поведінки в лікарському колективі (спілкування з колегами, середнім, молодшим та обслуговуючим персоналом), формувати елементи професійної толерантності та солідарності.

3.     Морально-правовий. Роз’яснення морально-етичних та юридичних аспектів відповідальності лікаря за дії, пов’язані з виконанням професійних обов’язків. Обговорення проблем правової незахищеності лікаря у сучасному суспільстві та шляхів її подолання.

4.     Пізнавально-адаптаційний. Ознайомлення іноземних студентів, клінічних ординаторів та аспірантів з кращими традиціями українського народу, цікавими фактами з історії  та сучасності, іншою інформацією, що може сприяти їх успішному навчанню побутовій адаптації.

 

RSS

Пошук

Календар

«  Лютий 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728

Архів записів

Наше опитування

Яких матеріалів Ви хотіли би бачити більше?
Всего ответов: 420

Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0